Konyadaki evden eve ev eşyası taşıma firmaları arasında ilk terciniz olmaktan gururluyuz.

Paketleme ustalık ister

 Amacına uygun iş yapmak, doğru sonuçlar üretmek için temel unsurdur. Ev taşıma firması ile anlaşan bireyler, az zahmetle, hasarsız, hijyenik olarak, belirlenen tarih de nakliye faaliyetlerinin tamamlanmasını bekler.
 Kullanım ömrünü tamamlamamış, geçen yıllar itibari ile üretildiği dönemdeki vasıflarını muhafaza etmiş eşyaların, nakliyat aşamasında kırılma, yırtılma, çizilme gibi fiziksel hasarlara maruz kalmaması için paketleme önem arz eder. Maksadın hasıl olabilmesi için, konusunda uzman kişilerin elinden hizmet almak avantajdır.
 Yaptığı işi benimsemiş ehil personel, sunduğu hizmetin kaliteli olabilmesi için mobilyanın sökümünden itibaren farklılığını ortaya koyar. Uygun işe uygun alet felsefesinde hareketle demontaj yapılıyorsa, bağlantı noktaları, vida ve somunlar montaj aşmasında problem üretmeyecek, orijinaline uygun bütünleme sağlanacaktır.
 Eşya çizilmelerinde öne çıkan başlıca hata, doğru ambalaj malzemesi ile usulüne uygun işlem yapılmamasıdır. Örnekleme yapacak olursak; Sökümü yapılmış yatak odası elbise dolabının parçaları, mümkünse tek tek paketlenip, zorunlu hallerde iki parça arasında izolasyon sağlayacak yalıtım malzemesi kullanılmalıdır. Cam, porselen gibi çabuk kırılabilecek türden, ister süs, ister mutfak malzemesi kutulara yerleştirilirken, birbirleri ile temasını kesecek materyaller kullanılmalıdır.
 Siz değerli hemşerilerimizin, evden eve taşıma firmalarından talep etmeniz gereken minimum standartlar hakkında bilgi vermeye çalıştığımız bu yazıdan çok daha fazlasını öğrenmek için, telefon numaralarımızdan bize ulaşarak veya büromuza gelerek ikram edeceğimiz bir acı kahve eşliğinde, sohbet tadında bilgi alabilirsiniz.
 Konya GÖLKAYA evden eve taşımacılık olarak, alanında uzman personel ile kaliteden ödün vermeksizin hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Konyada evden eve taşıma
Konyada evden eve  nakliyat
Konyada evden eve taşımacılık