Konyadaki evden eve ev eşyası taşıma firmaları arasında ilk terciniz olmaktan gururluyuz.

% 100 Müşteri memnuniyeti

 Evden eve nakliye sektöründe % 100’ü müşteri memnuniyeti vizyonu ile çalışmaktayız. Eş dost tavsiyesi, internet sayfalarımız, araç üstü reklamlarımız vasıtası ile telefon numaramıza ulaşarak, yada büromuza ziyarette bulunarak bizimle temasa geçtiğinizde, müşteri temsilcimiz talepleriniz doğrultusunda yapılan iş planı hakkında sizi bilgilendirerek, beklenti ve gerçekleşen hizmet arasında fark oluşmaması için çalışır. En etkin reklamın geriye dönüşlü tavsiye üzerine olduğu inancı ile yola çıktık.
  Bizimle temasa geçen her birey, öncelikli olarak bir dost, arkadaş, ağabey, kardeş gibi değerlendirildiği için, bilgi ve birikimimizi aktarmakta beis görmeyiz. Evden eve taşımacılık alanında tecrübelerimiz ışığında bilgilendirme yaparken, bizimle çalışmasa dahi dostlarımızın ihtiyaçları, beklentilerin karşılanması için yapılması gerekenler hakkında yol göstermeye çabalarız.
 Almak isteğiniz hizmet uyarınca, kırılacak tarzdaki vitrin süsü, mutfak eşyası olarak kullanılan eşyalarınızı kendiniz paketleyecekseniz nelere dikkat etmelisiniz?
 Öncelikli olarak bir iş planı yaparak başlamalı, ihtiyaç duyacağınız karton kutu, koli bandı, izolasyon (balonlu naylon, hacimli karton, gazete kağıdı v.b) malzemeleri temin etmelisiniz. Kırılacak, çizilecek tarzdaki eşyalarınızın bir birlerine temas etmesini engelleyecek şekilde koli içine yerleştirdikten sonra kapatılarak bantlanmalıdır. Koli içinde bulunan malzemelerin kırılabilecek eşya olduğu görünür bir yerine yazılmalıdır ki taşıma işini yapan personel gerekli önemli alabilsin. Malzemelerin listesi, koli üzerine yazılmalı veya koliler numaralandırıldıktan sonra bu numaralara göre listeler oluşturularak, kolay ulaşabileceğiniz bir yerde muhafaza edilmelidir.
 Evden eve nakliyat aşamalarında gördüğünüz bir aksaklık varsa, anında nakliye sorumlusu ile temas kurulmalı, sizin için problem olan konu dönülmez noktalara gelmeden çözülebilmelidir.
 GÖLKAYA konya nakliyat yeni yuvanıza huzur içinde yerleşebilmeniz için, tüm imkan ve tecrübesi ile bir telefon kadar uzağınızda.

Konyada evden eve taşıma
Konyada evden eve  nakliyat
Konyada evden eve taşımacılık

 Misyonumuz
 Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
 Vizyonumuz
 Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

 Hizmetlerimiz
 Konya şehrinde ikamet eden, şehrimize yeni gelen, bir gerekçe ile güzel şehrimiz Konya'yı terk edecek olan tüm hemşerilerimizin ihtiyaç duymaları halinde, Konya asansörlü taşımacılık olarak hizmetindeyiz. Ağırlıklı olarak, hizmet verdiğimiz alan, evden eve, ev eşyası taşımacılık olmasına rağmen, 34 metre (9 kat) yüksekliğe ulaşabilen dış cephe asansörümüzü ihtiyaç duyulan tüm alanlara kiralık olarak da kurabilmekteyiz.
  Araca monteli bomlu asansörümüzün şoförlüğünde yapan operatörümüz, iş bitimine kadar, iş makinemizin kabiliyetleri dahilinde, talep edilen hizmeti sunacaktır.

GÖLKAYA Konya evden eve nakliyat; Vereceği hizmetin tüm sorumluluğunu taşır. Müşterilerine sadece yapabileceği sözler verir, Her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar. Evden eve taşımacılık da titiz ve güvenli hizmet vermektedir. Şirketimiz, güvenirliği, dostluğu ve kaliteyi ön planda tutmuş bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugünlere kadar gelmiştir. Taşımacılık alanında geçen yıllarla beraber bünyesinde yetiştirdiği elemanlarla uzman kadrolar oluşturmuş ve evden eve taşıma konusunda müşterilerine profesyonel ve her zaman kaliteli hizmet vermiştir.