Konyadaki evden eve ev eşyası taşıma firmaları arasında ilk terciniz olmaktan gururluyuz.

Evinizde bulunan eşyaların yoğunluğuna göre araç boyutları seçilmektedir.

 Kapalı kasa ve brandalı taşımacılık kamyonlarımız mevcuttur. Evden eve nakliyat sektöründe kaliteyi , güveni , profesyonelliği, kolaylığı sunmaktan gurur duyuyoruz.
 Müşterilerimizden memnuniyet konusunda üst seviyede derecelendirilmişizdir. Hassas ürünlerin taşınması için gerekli olan özel tasarım kasalarımız ile hizmet vermekteyiz, evden eve nakliyat araçlarımız, eşyaları sarsmadan taşıyabilecek dizayna sahip olur 3+1 dairelere kadar rahatlıkla nakil edecek boyutlardadırlar. Evden eve nakliyat araçlarımız taşıma öncesi ve sonrasında araç şoförleri tarafından temizlenmektedir.
 Yükleme işleminin tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkıyoruz. Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat ve titizlikle hareket edilerek, güvenli bir şekilde eşyalarınız araçtan indiriyoruz.

Konyadan evden eve

Konyadan evden eve taşıma
Konyadan evden eve  nakliyat
Konyadan evden eve taşımacılık